е-mail: beloslav_pgs@abv.bg

Новини

Футбол

Футбол

На 19.03.2012 г. в гр. Белослав се проведе полуфинална футболнa среща между отборите на ПГ „Св.Димитър Солунски”- гр.Белослав и СОУ „Св.Климент Охридски”-гр.Дългопол. Срещата беше много оспорвана . Първото полувреме отборът на Белославския тим изпусна два гола,това обаче не отчая момчетата и през второто полувреме те не само вкараха три гола,но и поведоха с четвърти,който реши и окончателния резултат 4:3 за ПГ”Д.Солунски”-Белослав.Нашите гол майстори бяха Пламен Енчев с един гол, Стефан – с един гол и Мирослав с два гола. На 21.03.2012 г. в гр. Белослав между отборите на ПГ „Св.Димитър Солунски”- гр.Белослав и  Седмо СОУ"Найден Геров"-гр.Варна се състоя финална футболнa среща от областното първенство „Ученически игри - 2012”.Училищният футболен отбор завоюва трето място на Областен кръг на ученически игри.