ПГ "Свети Димитър Солунски"
Професионалната гимназия в град Белослав

Награждаване на ученици за учебната 2025/2026 година

С огромна благодарност и признателност искаме да изкажем своето уважение към Община Белослав, към г-н инж. Деян Иванов – кмет на общината, и г-жа инж.Светла Колева за оказаното внимание, подкрепа и признание към учениците за техните високи постижения през учебната 2025/2026 година.????????
 
Получените грамоти и подаръци са не само награда за положения труд, постоянство и успехи, но и силен стимул за бъдещо развитие и нови постижения. Вашата подкрепа показва, че усилията на младите хора се ценят и насърчават.
Благодарим Ви за грижата към образованието, за уважението към труда на учениците и за мотивацията, която давате на младото поколение да върви уверено напред.????????
 
Пожелаваме Ви здраве, успехи и още много добри инициативи в подкрепа на децата и образованието в община Белослав!